MENDUAM SE U BASHKUAN/ I dashuri i Baby G kapet duke puthur një vajzë tjetër – AlpeGossip
MENDUAM SE U BASHKUAN/ I dashuri i Baby G kapet duke puthur një vajzë tjetër

MENDUAM SE U BASHKUAN/ I dashuri i Baby G kapet duke puthur një vajzë tjetër

Muajin e kaluar Baby G dhe i dashuri i saj, Lim Hoti ishin në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të lajmeve se dyshja ishin ndarë. Thashethemet nisën nga fakti që ata e hoqën njëri-tjetrin nga rrjetet sociale dhe Baby G fshiu këngën e tyre nga Youtube.

Pak ditë më vonë u përfol se Baby G dhe Limi ishin ribashkuar pasi ai e uroi këngëtaren për ditëlindje me një video të tyre bashkë. Por mesa duket ky ka qenë thjesht një urim miqësor nga Limi sepse dyshja vazhdojnë të ndarë.

Këtë e ka vërtetuar edhe pamjet e postuara nga “iconstyle” ku Limi shfaqet në shoqërinë e një vajze tjetër në club teksa e puth në qafë.

“Vogëlushi im është këtu”, shkruan vajza bukuroshe për Limin teksa në sfond dëgjohet kënga e Stresit.