RIKTHEHET SHERRI/ Fero ofendon keq S4MM në shtëpinë e tij – AlpeGossip
RIKTHEHET SHERRI/ Fero ofendon keq S4MM në shtëpinë e tij

RIKTHEHET SHERRI/ Fero ofendon keq S4MM në shtëpinë e tij

Prej disa kohësh, Fero dhe një ndër reperët e njohur nga Tetova, S4MM, nuk i kanë mirë marrëdhëniet me njëri- tjetrin. Shpesh ato lëshojnë deklarata thumbuese dhe e fundit ishte ajo e Feros në koncertin e mbrëmjes së kaluar.

Mbajtja e koncertit në Tetovë, pikërisht në vendin e lindjes së reperit S4MM, i ka dhënë Feros mundësinë që t’i bëjë diss në vetë shtëpinë e tij.

Gjatë performancës, ai e ka ofenduar kundërshtarin me fjalë nga më të ndryshmet, mes të cilave është dëgjuar dhe fjala këlysh.

Ndiqeni këtë moment nga koncerti i Feros në videon e mëposhtme.