E PENDUARA TREJSI LË NAM! Këpucë dhe shishe birre kokës, gangsterja Elbasanit bën sherr në Club (VIDEO) – AlpeGossip
E PENDUARA TREJSI LË NAM! Këpucë dhe shishe birre kokës, gangsterja Elbasanit bën sherr në Club (VIDEO)

E PENDUARA TREJSI LË NAM! Këpucë dhe shishe birre kokës, gangsterja Elbasanit bën sherr në Club (VIDEO)

Gangsterja nga Elbasani, Trejsi Sejdini në një dalje publike tha se ishte penduar për rrahjen që i bënë me shokët e klasës disa vite më parë një të riu. Në një video të postuar në një faqe në Instagram duket se Trejsi i është rikthyer “huqit” të vjetër këtë javë.

Ajo është përfshirë në një konflikt në një prej clubeve të Tiranës. Pas një kërcimi tepër provokues Trejsi është filmuar teksa debaton dhe më pas godet me këpucë një person tjetër në club, ndërkohë që të tjerë ndërhyjnë që sherri të mos vijojë më tej.

Nuk dihet ende përse “e penduara” Trejsi doli nga vetja, por kërcimi i saj mund të ketë qenë një nga arsyet pse ajo shpërtheu./AlpeNews.al/