YLLKA MUJO FESTON DITËLINDJEN/ Princesha Elia i dedikon këtë urim emocionues – AlpeGossip
YLLKA MUJO FESTON DITËLINDJEN/ Princesha Elia i dedikon këtë urim emocionues

YLLKA MUJO FESTON DITËLINDJEN/ Princesha Elia i dedikon këtë urim emocionues

Aktorja e njohur shqiptare, Yllka Mujo feston sot 65-vjetorin e lindjes. Ajo e ka festuar këtë ditë me njerëzit e saj më të dashur.

Edhe këtë vit nuk kanë munguar urimet e fëmijëve.  Princesha Elia Zaharia ka bërë një urim për nënën e saj në një postim në Instagram.

Në fotografi shfaqen edhe vëllai Amos, e dashura e tij Giliola dhe Princi Leka.

“Gëzuar ditëlindjen Ylli jonë i bukur që na ndriçon shpirtin!”, shkruajti Elia.