“NUK DO MUNDEM…”/ Fifit nuk i ndalen vuajtjet për ish-të dashurin, bën veprimin e papritur (FOTOT) – AlpeGossip
“NUK DO MUNDEM…”/ Fifit nuk i ndalen vuajtjet për ish-të dashurin, bën veprimin e papritur (FOTOT)

“NUK DO MUNDEM…”/ Fifit nuk i ndalen vuajtjet për ish-të dashurin, bën veprimin e papritur (FOTOT)

Këngëtarja e njohur Fifi, prej kohësh nuk po përjeton një periudhë fort të mirë përsa i përket jetës së saj private. Ajo shpesh herë ka shfaqur në rrjetet sociale mërzinë dhe lëndimet që ka marrë nga dashura.

Disa kohë më parë Fifi publikoi një video në rrjetet sociale, ku shihet duke kënduar këngën “Jetike” të Semi Jaupaj dhe ndërkohë që i dilnin lot. Këngëtarja përjetoi këtë moment prekës për shkak të ndarjes nga ish-i dashuri që e thërriste “stracciatella” i cili u fejua me dikë tjetër.

Fifi nuk e ka harruar personin në fjalë dhe së fundmi ka publikuar një video tjetër duke dëgjuar këngën e Nora Istrefit “Dy shokë”.

“Nuk do mundem unë ta fal gabimin tonë që na mundon nga ky cast. Nga ajo natë, e vetme në shtrat herë e lodhur, zemra ndihet në faj. Se i thoja, i thoja unë: “Të jemi shokë e jo më shumë”, këndon Fifi këngën e Norës, teksa në video duket e prekur.

Në mbishkrimin e kësaj foto ajo shkruan: Kurrë s’ma ka marrë mendja që ka për të mu përshtatur ndonjëherë kjo këngë.

Fifit nuk i ndalen vuajtjet për ish-të dashurin, bën veprimin e