“Fat i dyfishtë”/ Kryeministri dhe e dashura i zbukurojnë ditën me dhurata Elton Dedës – AlpeGossip
“Fat i dyfishtë”/ Kryeministri dhe e dashura i zbukurojnë ditën me dhurata Elton Dedës

“Fat i dyfishtë”/ Kryeministri dhe e dashura i zbukurojnë ditën me dhurata Elton Dedës

Patë surprizat e ditëlindjes së Xhensilës, po s`patë të Elton Dedës. Siç nuk ndodh shpesh, Eltoni postoi në Instastory foto të dhuratave që mori. 2 njerëz kishin menduar për të: kryeministri dhe e dashura. Të paktën këto dhurata tregoi. Nga kryeministria i kishte ardhur një pako në të cilën kishte edhe një shishe verë, kurse Adela i bleu një orë Fossil.

“Ka edhe kështu! Je dashuri Adela”, shkruan në foton e orës.

Kush tha që dhuratat u pëlqejnë vetëm vajzave? Djemtë lënë kokën pas tyre.