I KAPËN MAT/ Alba Hoxha flet për herë të parë për lidhjen me Albi Nakon (FOTO) – AlpeGossip
I KAPËN MAT/ Alba Hoxha flet për herë të parë për lidhjen me Albi Nakon (FOTO)

I KAPËN MAT/ Alba Hoxha flet për herë të parë për lidhjen me Albi Nakon (FOTO)

Albi Nako dhe Alba Hoxha prej disa kohësh po përfliten se janë në një lidhje e cila është komentuar shumë në media. Ditën e djeshme madje portalet i kapën mat koreografin dhe balerinën të cilët po i kalojnë pushimet së bashku në Brezovicë.

Pas lajmeve të shumta për të dhe Albin, Alba ka vendosur të flasë për herë të parë për lidhjen e shumë përfolur të tyre.

Balerina me postimin e fundit në Instagram tregon se është beqare dhe shumë e lumtur.

“Vajzat beqare janë më të lumturat”, shkruan Alba.