SHIJON PUSHIMET/ Blero dhe Afrona në një FOTO mjaft provokative duke dal…. – AlpeGossip
SHIJON PUSHIMET/ Blero dhe Afrona në një FOTO mjaft provokative duke dal….

SHIJON PUSHIMET/ Blero dhe Afrona në një FOTO mjaft provokative duke dal….

Këngëtari i njohur Blero Muharremi i cili shumë shpejt ka bërë famë, e kjo krejt pasi që ai ka një zë shumë të bukur, shkruan ORAinfo
Ka bërë që pa dallim moshe që të dëgjojnë muziken e tij.

Blero dhe modelja Afrona Dika ka kohë që janë në lidhje dhe janë të lumtur pranë njëri tjetrit

E si shumë këngëtar të estradës tonë edhe Blero ka filluar që të pushojë para sezonit.

E këto pushime Blero është duke i bërë me të dashurën Afronen.

Në një fotografi dyshja shfaqen shumë hot pranë njëri tjetrin.