Nuk di të ndalet/ Noizy së shpejti do "PUSHTOJ" tregun, ja çfarë po planifikon tani (FOTO) - AlpeGossip
Nuk di të ndalet/ Noizy së shpejti do “PUSHTOJ” tregun, ja çfarë po planifikon tani (FOTO)

Nuk di të ndalet/ Noizy së shpejti do “PUSHTOJ” tregun, ja çfarë po planifikon tani (FOTO)

Reperi Noizy është duke sjellë çdo ditë e më shumë krijimtari për fansat e tij.
‘Toto’ është kënga e tij e rradhë.

Para kësaj kënge ai ka publikuar një bashkëpunim me Alban Skënderajn dhe u vlerësua mjaftueshëm për mesazhin që përçon.

Gjithashtu dhe një këngë e tij ku në klip shfaqej super sexy Kejsi Medini ishte ndër më të përfolurat ne media.

Noizy ka pralajmëriuar se këtë verë do të ketë një boom publikimesh.