Pas NDARJES ndodh ajo që nuk pritej mes Morenës dhe miliarderit iranian! (FOTO) – AlpeGossip
Pas NDARJES ndodh ajo që nuk pritej mes Morenës dhe miliarderit iranian! (FOTO)

Pas NDARJES ndodh ajo që nuk pritej mes Morenës dhe miliarderit iranian! (FOTO)

Lidhja e Morena Tarakut me miliarderin iranian Sasha Sobhani bëri shumë bujë në media. Kjo sepse se ata u ndanë brenda një periudhe shumë të shkurtër kohe pasi ishin lidhur.

Ndarja e tyre nuk shkoi fare mirë; ata e ofenduan njëri-tjetrin dhe më pas, Sasha erdhi në Shqipëri, ku u pa të ngacmonte këngëtare të tjera të njohura shqiptare.

Por postimi i fundit i Sashës në Instastory i ka habitur të gjithë ndjekësit e tij dhe jo vetëm. Ai ka publikuar një foto të këmbëve të Morenës, duke kapur tatuazhin që ajo ka “besimi vret”.

Mesa duket dyshja janë kthyer bashkë, por Sasha e ka fshirë menjëherë këtë foto nga profili i tij.

Image