I patë të gjitha nga DASMA, por jo këpucët e veçanta që veshi Sara Hoxha (FOTO) – AlpeGossip
I patë të gjitha nga DASMA, por jo këpucët e veçanta që veshi Sara Hoxha (FOTO)

I patë të gjitha nga DASMA, por jo këpucët e veçanta që veshi Sara Hoxha (FOTO)

Një muaj pas dasmës madhështore në Como të Italisë, Sara Hoxha publikoi sot klipin me momentet më emocionuese, që nga përgatitja e nuses dhe dhëndrit, leximi i betimeve, momenti kur të gjithë u përlotën etj.

Në këtë klip shfaqet edhe një moment kur Sara vesh këpucët e dasmës, të bardha me një togzë dhe shumë elegante. “Iconstyle” bën të ditur se këto këpucë kushtojnë 900 dollarë.

Madje si to, por në ngjyrë blu i ka veshur edhe Carrie Bradshaw, në ditën e saj të dasmës në “Sex and the city”.