U bë pjesë e “Dance With Me”/ Rasheli ka dy fjalë për Vera Grabockën: Si mund…(FOTO) – AlpeGossip
U bë pjesë e “Dance With Me”/ Rasheli ka dy fjalë për Vera Grabockën: Si mund…(FOTO)

U bë pjesë e “Dance With Me”/ Rasheli ka dy fjalë për Vera Grabockën: Si mund…(FOTO)

Rashel Kolaneci është një ndër vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar dhe në këtë sezon të ri do e shohim si konkurrente në spektaklin “Dance With Me”. Rasheli do të kërcejë përkrah Seldit dhe në mbrëmjen e parë të edicionit të 5-të ata kërcyen hitin e kësaj vere “Mike” dhe performanca e tyre tërhoqi shumë vëmendje pasi veshja e saj transparente i lejonte që të nxirrte në pah linjat seksi.

Por siç duket Rasheli ka një simpati të madhe për producenten dhe regjisoren e këtij spektakli, Vera Grabockën, për të cilën nuk i ka kursyer fjalët e mira në Instagram. Ajo ka publikuar një foto me Verën ndërkohë që shkruan: “Si mund mos ta dashurosh buzeqeshjen me te bukur te ajkes se artisteve shqiptare.”