ASKUSH NUK E DINTE/ Këngëtari shqiptar qenka martuar dhe s’kemi marrë vesh gjë – AlpeGossip
ASKUSH NUK E DINTE/ Këngëtari shqiptar qenka martuar dhe s’kemi marrë vesh gjë

ASKUSH NUK E DINTE/ Këngëtari shqiptar qenka martuar dhe s’kemi marrë vesh gjë

I ftuar mbrëmjen e kaluar në “Shiko kush luan”, Renis Gjoka foli për statusin e ri si baba. Të gjithëve na erdhi i papritur lajmi, në qershor të këtij viti, kur me një postim në Instagram, këngëtari zbuloi se ishte bërë baba. Aura e vogël tani është rreth 6 muajshe dhe e shohim shpesh në Instagramin e Renisit. Ndërsa partnerja e tij preferon të mbajë një profil të ulët në publik dhe nuk dimë shumë për të.

View this post on Instagram

Love of my life… Aura❤

A post shared by Renis Gjoka (@renisgjoka) on

E vetmja gjë që dimë është se Renisi dhe partnerja e tij kanë një lidhje 10-vjeçare, të cilën, me sa duket, e kanë kurorëzuar edhe me martesë. Lajmin e zbuloi papritur këngëtari gjatë emisionit “Shiko kush luan”, ku u pyet se kur ka në plan të martohet me nënën e vajzës së tij.

“Jemi martuar në Bashki, ndërsa dasmën do ta bëjmë vitin tjetër”, -është shprehur ai.

Nuk kemi dyshime që edhe dasma do të jetë shumë diskrete dhe as kemi për ta marrë vesh kur do të ndodhë.