Festë e shfrenuar për beqarinë e Afërditës: Shoqe të zhveshura e lodra seksi (FOTO) – AlpeGossip
Festë e shfrenuar për beqarinë e Afërditës: Shoqe të zhveshura e lodra seksi (FOTO)

Festë e shfrenuar për beqarinë e Afërditës: Shoqe të zhveshura e lodra seksi (FOTO)

Afërdita Dreshaj së shpejti do t’i jap fund beqarisë, duke u martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl.
Dasma e Afërditës do të bëhet më 29 qershor, por festa ka nisur që prej tani.

Gjatë ditës së sotme, këngëtarja ka festuar bashkë me shoqet e saj dhe motrën Jehonën, festën e beqarisë.

Nga Las Vegasi, ato kanë publikuar imazhe në rrjete sociale në të cilat shfaqin disa pamje tejet provokuese.

Në disa prej atyre fotografive, Afërdita shfaqet me tumbullace në formë të organit gjenital, madje edhe lëpirëse në po të njëjtën formë.