DAFINA E SAPO ZGJUAR NGA GJUMI/ Bën video duke vallëzuar me të brendshme në shtrat – AlpeGossip
DAFINA E SAPO ZGJUAR NGA GJUMI/ Bën video duke vallëzuar me të brendshme në shtrat

DAFINA E SAPO ZGJUAR NGA GJUMI/ Bën video duke vallëzuar me të brendshme në shtrat

Dafina Zeqiri është zgjuar sot me shumë energji dhe këtë e vërteton video e postuar ku shihet po ashtu një femër e cila po i prek vithet.

Këngëtarja Dafina Zeqiri para pak ditësh e ka publikuar këngën e re ‘Alo’ dhe suksesin e saj po e shijon në maksimum.

Mëngjesin e sotëm e ka nisur me pikërisht tingujt e kësaj kënge, duke vallëzuar në shtrat me të brendshme.

Duffye në Tiranë ndodhet me një mike të saj e cila në videon në fjalë shihet duke i prekur vithet.

View this post on Instagram

What song do u play when u wake up? 😋 #ALO

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on