NDODH NË ANGLI/ E moshuara ngatërron rrugën me shinat e trenit (FOTO) – AlpeGossip
NDODH NË ANGLI/ E moshuara ngatërron rrugën me shinat e trenit (FOTO)

NDODH NË ANGLI/ E moshuara ngatërron rrugën me shinat e trenit (FOTO)

Trenat e metrosë ndaluan qarkullimin pasi një grua e moshuar ngiste makinën e saj në hekurudhën e Newcastle.

Shoferja po shkonte drejt aeroportit para se të ndalonte në një platformë.

Shërbimet e emergjencës u thirrën në vendin e ngjarjes dhe e nxorën gruan jashtë makinës e më pas lëvizën automjetin nga shinat.