Po Arditi ç’pati? Në Instagramin e Klaudia Pepës, Gjebrea “kthehet” në një lepurush me… (FOTO) – AlpeGossip
Po Arditi ç’pati? Në Instagramin e Klaudia Pepës, Gjebrea “kthehet” në një lepurush me… (FOTO)

Po Arditi ç’pati? Në Instagramin e Klaudia Pepës, Gjebrea “kthehet” në një lepurush me… (FOTO)

Kujt do t`ia kishte marrë mendja që do ta shikonim Ardit Gjebrean në rolin e një lepurushi? Klaudia Pepa sapo e publikoi një foto të tillë. Bashkë me Arditin hëngrën një darkë dje, meqë Klaudia ka ardhur në Shqipëri dhe ndërkohë që Arditi bëri një postim ku shkruante se e kishte marrë malli, ajo e bënte si lepurush në Snap e më pas foton e postoi në Instagram.

Po dhe Arditi nuk ka thënë jo, ka pozuar me gjithë qejf edhe si veshgjatë.