“DO E RRIS PA PARTNER”/ Xhensila Pere po përgatitet për të sjellë në jetë fëmijë (FOTO) – AlpeGossip
“DO E RRIS PA PARTNER”/ Xhensila Pere po përgatitet për të sjellë në jetë fëmijë (FOTO)

“DO E RRIS PA PARTNER”/ Xhensila Pere po përgatitet për të sjellë në jetë fëmijë (FOTO)

Modelja me linjat trupore perfekte, Xhensila Pere vazhdon të mbetet një nga vajzat më të komentuara në media, që pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother”.

Modelja e shpallur “Miss Albania” dhe fituesja e “Dance with me”, ishte e ftuar sot në “Ftesë në 5” ku gjatë emisionit bëri një deklaratë të pazakontë.

Xhensila u shpreh se aktualisht ka prioritet karrierën, por po përgatitet që kur të sjellë në jetë një fëmijë të jetë e gatshme ta rrisë edhe pa partner, nëse kjo gjë ndodh.

“Po përgatitem që në momentin që do sjell në jetë një fëmijë, të jem e gatshme ta rris edhe nëse ndodh që të mos kem pranë partnerin”, u shpreh Xhensila.