DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Fifi imiton Ronela Hajatin në mënyrë perfekte (VIDEO) – AlpeGossip
DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Fifi imiton Ronela Hajatin në mënyrë perfekte (VIDEO)

DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Fifi imiton Ronela Hajatin në mënyrë perfekte (VIDEO)

Fifi dhe Ronela Hajati ishin dy prej këngëtareve të cilat së fundmi morën pjesë në spektaklin “Kënga Magjike 2018” dhe performancat e tyre u pritën mjaft mirë nga publiku.

Këngët e tyre ishin ndër më të klikuarat në Youtube, duke u kthyer në hite të momentit. Së fundmi, në rrjet po qarkullon një video nga prapaskenat e “Këngës Magjike”, ku Fifi imiton Ronelën teksa ajo performon në skenë.

Këngëtarja imiton lëvizjet e Ronelës gjatë performancës së këngës “Vuj”, duke kapur me duar fustanin njëjtë si Ronela, teksa këndon plot emocion këngën, siç mund ta shihni në videon e mëposhtme.

Fifi

Gepostet von Albania Viral am Dienstag, 25. Dezember 2018