POZOI PRANË AVIONIT/ Rita Ora emocionon publikun shqiptar: Ja përse i kam flokët e kuqe – AlpeGossip
POZOI PRANË AVIONIT/ Rita Ora emocionon publikun shqiptar: Ja përse i kam flokët e kuqe

POZOI PRANË AVIONIT/ Rita Ora emocionon publikun shqiptar: Ja përse i kam flokët e kuqe

Teksa të gjithë ishin në pritje të koncertit të Rita Orës në Tiranë, këngëtarja i surprizoi të gjithë duke zbuluar se kishte mbërritur në Shqipëri me një look të ri.

Rita pozoi pranë avionit dhe ajo që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishin pikerisht flokët e saj në ngjyrë të kuqe. Por duket se një gjë e tillë nuk ka qenë aspak rastësore.

Gjatë performancës së saj në sheshin ‘Skënderbej’ para një audience gjigante, ajo tha: “Faleminderit që më lejuat të performoj para jush. I kam flokët e kuqe se jam në Shqipëri.”