IU KA MUNGUAR FANSAVE/ I zhdukur prej javësh, Arbenita rikthen më në fund Feron (FOTO) – AlpeGossip
IU KA MUNGUAR FANSAVE/ I zhdukur prej javësh, Arbenita rikthen më në fund Feron (FOTO)

IU KA MUNGUAR FANSAVE/ I zhdukur prej javësh, Arbenita rikthen më në fund Feron (FOTO)

Prej disa javësh, Fero është zhdukur nga rrjetet sociale dhe jeta publike. Ai po merret me albumin e tij të dytë dhe përgjatë kësaj kohe iu ka munguar fansave.

Së fundmi, Fero është rikthyer ndërmjet Arbenitës. Modelja dhe njëkohësisht partnerja e tij ka publikuar në Instastory një video krah reperit.

“Baby” ka shkruar Arbenita krahas videos. Nuk dihet ende dhe për sa kohë Fero do të qëndrojë larg rrjeteve sociale.