ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Sara pozon krah Ledrit dhe të gjithë sytë te barku i rrumbullakosur FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Sara pozon krah Ledrit dhe të gjithë sytë te barku i rrumbullakosur FOTO)

ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Sara pozon krah Ledrit dhe të gjithë sytë te barku i rrumbullakosur FOTO)

Në fillim të këtij viti, reperi Ledri Vula bëri publike lidhjen me Sara Hoxhën. Dyshja janë bashkë prej vitesh dhe kanë në plan ta kurorëzojnë në martesë dashurinë e tyre.

Së shpejti, çifti do të bëhen prindër për herë të parë. Sara është në pritje të një vajze dhe këto janë ditët e fundit të shtatzënisë. Bukuroshja nuk i ka kursyer fotot me barkun e rrumbullakosur në rrjetet sociale, ndërsa së fundmi ka pozuar krah Ledrit.

Ajo ka publikuar një foto në të cilën dyshja shihen të kapur për dore, teksa i buzëqeshin njëri-tjetrit. Ndërsa në një foto tjetër ka pozuar e vetme, duke vënë në pah barkun e rrumbullakosur.