U SURPRIZUAM/ Zbulohet arsyeja e vërtetë e ardhjes së Loredanës në Kosovë (FOTO) – AlpeGossip
U SURPRIZUAM/ Zbulohet arsyeja e vërtetë e ardhjes së Loredanës në Kosovë (FOTO)

U SURPRIZUAM/ Zbulohet arsyeja e vërtetë e ardhjes së Loredanës në Kosovë (FOTO)

Reperja e njohur Loredana erdhi para disa ditësh në Kosovë, për xhirimet e klipit të ri, mirëpo kjo nuk është arsyeja e vetme.

“Prive” ka zbuluar se reperja po përgatit një dokumentar mbi jetën e saj. Sipas burimeve, dokumentari do jetë jo vetëm mbi karrierën por edhe për jetën personale.

Ndonëse nuk ka ende një datë fikse publikimi, dokumetari pritet të dalë shumë shpejt. Përderisa do flitet dhe për jetën private, me shumë siguri aty nuk do të mungojë Mozzik-u, me të cilin reperja është kthyer së fundmi.