ME RASTIN E FESTAVE TË FUNDVITIT/ Këto VIP-e realizuan super sete fotografike. Nga Zaimina tek Tuna – AlpeGossip
ME RASTIN E FESTAVE TË FUNDVITIT/ Këto VIP-e realizuan super sete fotografike. Nga Zaimina tek Tuna

ME RASTIN E FESTAVE TË FUNDVITIT/ Këto VIP-e realizuan super sete fotografike. Nga Zaimina tek Tuna

Festat e magjishme të fundvitit nuk mund të kalojnë lehtësisht pa u dokumentuar edhe me foto dhe prandaj një pjesë e mirë e vipeve kanë nxituar të realizojnë setet e tyre fotografike por së bashku me vogëlushët e tyre.

Nga Majlinda Zeka së bashku me Roanin e Majku e deri tek Amarda Toska e cila ka njoftuar së fundmi se do të realizojë setin në kompaninë e Rezarta Shkurtës, bukuroshet shqiptare kanë shndërritur në këto foto.

Të shpërndara në profilet e tyre në Instagram, fotot jan pritur mjaft mirë nga fansat dhe pëlqimet nga to janë të shumta.

Majlinda Zeka

Adelina Tahiri

Jona Kalemaj

Tuna Sejdiu

Zaimina Vasjari

Amarda Toska

Fjordora Fjora

Ajola Xoxa

/AlpeNews.al