MARTOHET VAJZA E GEORGE W. BUSH/ Dalin pamjet nga ceremonia me 20 persona (FOTO) – AlpeGossip
MARTOHET VAJZA E GEORGE W. BUSH/ Dalin pamjet nga ceremonia me 20 persona (FOTO)

MARTOHET VAJZA E GEORGE W. BUSH/ Dalin pamjet nga ceremonia me 20 persona (FOTO)

Vajza e ish- presidentit amerikan George W. Bush Barbara Bush, ka kurorëzuar një ditë më parë në martesë dashurinë e saj me Craig Coyne. Barbara Bush organizoi një ceremoni me vetëm 20 persona nga familja e saj. Vetëm 20 anëtarë të familjes kanë qenë të pranishëm në ceremoninë private të martesës.

Në një intervistë për “People”, vajza e ish-Presidentit e ka përshkruar këtë ngjarje si “Një ceremoni të shkurtër dhe të ëmbël.”

Ka qenë babai ai që e ka shoqëruar Barbaran në altar.