Ups! Ledina Çelo publikon foton seksi dhe i del gjoksi sheshit (FOTO) – AlpeGossip
Ups! Ledina Çelo publikon foton seksi dhe i del gjoksi sheshit (FOTO)

Ups! Ledina Çelo publikon foton seksi dhe i del gjoksi sheshit (FOTO)

Ledina Çelo është konsideruar gjithmonë si një ndër femrat shqiptare më sensuale, e cila çmend fansat me format e saj fizike. Edhe pse është nënë e dy fëmijëve linjat e saj janë perfekte dhe xhelozohen edhe nga adoleshentet.

Tashmë që ka ardhur vera, Ledina nuk i kursen aspak fotot provokuese me rroba banjo.

Së fundmi këngëtarja shqiptare duket se ka nisur pushimet verore së bashku me familjen e saj dhe prej disa ditësh po poston në  Instagram foto mjaft sensuale me rroba banjo.

Mirëpo ditën e sotme Ledina duket se ka realizuar një foto e cila i ka pëlqyer shumë dhe nuk ka rezistuar dot pa e ndarë edhe me fansat e saj në Instagram, pavarësisht se i ka dalë thithka jashtë. Ledina shfaqet në këtë foto e veshur me një palë rroba banjo trupore, në kokë mban një kapele kashte, ndërsa në gjoksin që i ka dalë  jashtë e ka vendosur një emoji  për ta mbuluar.