Më përqafo në këtë ditë të ftohtë me shi/ Roza Lati ekspozon… (FOTO) – AlpeGossip
Më përqafo në këtë ditë të ftohtë me shi/ Roza Lati ekspozon… (FOTO)

Më përqafo në këtë ditë të ftohtë me shi/ Roza Lati ekspozon… (FOTO)

Prezantuesja e “Why not”, Roza Lati shpesh ka marrë vëmendjen mediatike pikërisht për shkak të pozave tejet provokuese.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi mjaftë sensuale, teksa ka ekspozuar gjoksin, ku ka shkruar: “Më përqafo dhe më shtërngo shumë, në këtë ditë të ftohtë më shi”
Ndryshe prezantuesja shqiptare edhe vet ka treguar se e ka zmadhuar gjoksin.