A e takon apo jo vajzën? Kastro Zizo i kthen përgjigje ish-bashkëshortes: Si… (VIDEO) – AlpeGossip
A e takon apo jo vajzën? Kastro Zizo i kthen përgjigje ish-bashkëshortes: Si… (VIDEO)

A e takon apo jo vajzën? Kastro Zizo i kthen përgjigje ish-bashkëshortes: Si… (VIDEO)

Kastro Zizo ka qenë ditën e sotme i ftuar në emisionin, Kripë dhe Piper me Alfion dhe Indritin. Në një bashkëbisedim dhe duke gatuar recetën e ditës, këngëtari foli për gjithçka që është komentuar në media kohët e fundit.

Para pak ditësh u përfol për një “sherr” me ish bashkëshorten, Erleta Hoti. Si çdo baba tjetër ai ishte interesuar për të bijën duke i shkruar mesazh ish-bashkëshortes së tij para disa ditësh. Mirëpo Erleta i është përgjigjur keq këngëtarit, duke i thënë se nuk ishte postiere dhe më pas e ka publikuar bisedën për ndjekësit e saj.

Këngëtari u pyet nëse e takon të bijën dhe përgjigja e tij ishte: “Sigurisht që e takoj dhe e dua fort” duke e përshëndetur nga ekrani.

A e takon apo jo vajzën? Kastro Zizo i kthen përgjigje ish-bashkëshortes

A e takon apo jo vajzën? Kastro Zizo i kthen përgjigje ish-bashkëshortes

Gepostet von INtv Albania am Montag, 7. Mai 2018