NË KOHË KORONAVIRUSI/ Meghan dhe Harry gati për t’u bërë prindër sërish, Archie shumë shpejt me një motër ose vëlla – AlpeGossip
NË KOHË KORONAVIRUSI/ Meghan dhe Harry gati për t’u bërë prindër sërish, Archie shumë shpejt me një motër ose vëlla

NË KOHË KORONAVIRUSI/ Meghan dhe Harry gati për t’u bërë prindër sërish, Archie shumë shpejt me një motër ose vëlla

Ndonëse Archie nuk ka mbushur ende 1 vjeç, duket se Harry dhe Meghan Markle janë duke planifikuar të kenë një tjetër fëmijë shumë shpejt.

Burime të sigurta për ‘UsWeekly’ kanë treguar se dyshja është duke u përgatitur për të pasur një vëlla ose motër për Archie-n

Ndonëse dëshira e çiftit për fëmijën e dytë është shumë e madh, ata nuk duan të ushtrojnë shumë presion mbi këtë situatë.

Momentalisht Meghan dhe Harry janë duke u përpjekur t’i japin vëmendjen dhe kujdesin maksimal fëmijës së tyre të parë, Archie, i cili rritet dita ditës edhe më shumë.

(BalkanWeb)