I DASHURI PERFEKT/ Alban Ramosaj bën për Nikin xhestin më romantik të mundshëm – AlpeGossip
I DASHURI PERFEKT/ Alban Ramosaj bën për Nikin xhestin më romantik të mundshëm

I DASHURI PERFEKT/ Alban Ramosaj bën për Nikin xhestin më romantik të mundshëm

Muajin e kaluar u zbulua se këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku e pas të cilit vajzat çmenden, Alban Ramosaj është në një lidhje. Vajza që i ka marrë zemrën Albanit është modelja Niki Delijorgji të cilës i dedikoi edhe këngën e re.

I ftuar tek “Rudina”, Albani e konfirmoi lajmin i vendosur në siklet kur moderatorja po e pyeste për modelen.

Albani ka gati këngën e re dhe e vetmja që ka fatin ta dëgjojë ende pa u publikuar është Niki. Modelja ka postuar një foto nga palestra dhe shkruan se po dëgjon muzikën e papublikuar nga Albani.

“Aktualisht duke dëgjuar muzikën e papublikuar të Albanit”, shkruan Niki.