“TIRONSAT KANË NUMRIN MË TOGËL TË DIVORCEVE”/ Stilisti i njohur tregon arsyen – AlpeGossip
“TIRONSAT KANË NUMRIN MË TOGËL TË DIVORCEVE”/ Stilisti i njohur tregon arsyen

“TIRONSAT KANË NUMRIN MË TOGËL TË DIVORCEVE”/ Stilisti i njohur tregon arsyen

“Tirona” – kjo ishte tema e Soiree-së së kësaj të mërkure në ‘Top Channel’ me Jonida Shehun.
Histori, muzikë e bukur, kulturë, tradita, zakone dhe pak verë, kështu ka kaluar mes të ftuarve biseda në studio.

Në një moment, teksa po flisnin për zonat rurale dhe urbane në kryeqytet, Ardi Asllani ka treguar edhe arsyen pse tironsat kanë numrin më të ulët të divorceve.

Kjo u tha fillimisht nga moderatorja Jonida, e cila po citonte një prej të ftuarve, Majlinda Keta, që ishte shprehur fillimisht se autoktonët kishin numrin më të ulët të divorceve.

“E di pse? Sepse tironsat martohen shumë vonë!”, – u shpreh stilisti i njohur.
Epo ja ku u gjet zgjidhja për të ulur numrin e divorceve!