DEDIKIM DASHURIE/ Morena Taraku: Nëse e di se çfarë është dashuria, e di prej teje – AlpeGossip
DEDIKIM DASHURIE/ Morena Taraku: Nëse e di se çfarë është dashuria, e di prej teje

DEDIKIM DASHURIE/ Morena Taraku: Nëse e di se çfarë është dashuria, e di prej teje

Morena Taraku është një personazh që nuk para bëhet kryefjalë e portaleve në lidhje me skandale apo opinione publike, megjithatë gjithmonë arrin të fitojë vëmendje me fotot provokuese. Këngëtarja shfaqet në çdo dalje të sajën shumë e kuruar.

E shpesh është përfolur për jetën e saj private, megjithatë asnjëherë nuk është bërë e ditur diçka konkrete. Por postimi më i fundit i bukuroshes padyshim që na ka shtuar dyshimet lidhur me jetën e saj sentimentale. Morena ka postuar një dedikim dashurie dhe pse ende nuk dimë se ndaj kujt është drejtuar.

Nëse e di se çfarë është dashuria, e di prej teje

Morena Taraku me një dedikim dashurie: "Nëse e di se

Jo vetëm si këngëtare dhe ‘influencer’ me postimet e saj tepër luksoze në rrjete sociale, por bukuroshja është gjithashtu dhe një biznesmene. E duket se suksesi i saj në këtë fushë është shumë i madh. Aq shumë sa dhe mediat turke po shkruajnë për bukuroshen tonë.

Siç dihet tanimë bukuroshja nuk e ka nënën e saj, për të cilën nuk ngurron kurrë të shprehë mallin e madh që ka në rrjete sociale. E padyshim që Morena është shumë e lidhur me të atin dhe këtë na e tregon shpesh në Instagramin e saj.