DËRGUAN NJERËZ, PËR TI PAJTUAR/ Pritet në besë nga Unikatili! Hyseni paralajmëron pasoja të frikshme për reperin – AlpeGossip
DËRGUAN NJERËZ, PËR TI PAJTUAR/ Pritet në besë nga Unikatili! Hyseni paralajmëron pasoja të frikshme për reperin

DËRGUAN NJERËZ, PËR TI PAJTUAR/ Pritet në besë nga Unikatili! Hyseni paralajmëron pasoja të frikshme për reperin

Një konflikt mes dy reperëve ka nisur pas koncertit të mbajtur nga Unikatil. Prince Double H ose i njohur ndryshe si Hyseni dhe Unikatil vite më parë bënë bujë për një përplasje virtuale që patën me njëri-tjetrin.

Por edhe pse kanë kaluar vite, duket se gjakrat janë rindezur sërisha. Më 27 korrik Unikkatil mbajti një koncert në Mitrovicë.

Zërat thanë që pak para koncertit ishin dërguar njerëz për t’i pajtuar dy reperët e njohur, por mesa duket Unikkatil nuk e ka vënë ujin në zjarr.

Diss-i i tij ndaj Princë Double H është dëgjuar në koncert dhe aq është dashur që Hyseni të vazhdojë me kërcënimet e hapura, duke shprehur se është prerë në besë.