DUKE RRITUR FËMIJËN E VETME/ Fjodora Fjora rrëfen vështirësit që ka kaluar: Më mbetej djali në kopësht – AlpeGossip
DUKE RRITUR FËMIJËN E VETME/ Fjodora Fjora rrëfen vështirësit që ka kaluar: Më mbetej djali në kopësht

DUKE RRITUR FËMIJËN E VETME/ Fjodora Fjora rrëfen vështirësit që ka kaluar: Më mbetej djali në kopësht

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Fjodora Fjora ishte e ftuar në “Ftesë në 5”, ku foli më shumë për rritjen e djalit të saj Alteos dhe sfidat e prindërimit.

“Nuk është e lehtë të jesh prind. Mu desh të mendoja nëse do ta çoja në kopësht publik apo privat. E çova për një farë kohe në kopësht publik, por kisha sfidën e transportit sepse isha vetëm dhe nuk kisha mundësi të shkoja ta merrja. Punoja dhe më ndodhte më kapte ora 5 dhe më mbetej djali në kopësht. Nuk ke idenë sa turp më vinte kur shkoja e merrja, por nuk i thoja dot edukatoreve që jam në punë. Nuk është aq e thjeshtë”, u shpreh Fjodora.