Menaxheri e nxjerr zbuluar! Kjo është princesha e Ledri Vulës (FOTO) – AlpeGossip
Menaxheri e nxjerr zbuluar! Kjo është princesha e Ledri Vulës (FOTO)

Menaxheri e nxjerr zbuluar! Kjo është princesha e Ledri Vulës (FOTO)

Përmes një postimi të bërë 1 qershorin e djeshëm, Ledri shfaqej i veshur me kostum në një ambient mjaft romantik të mbuluar me petale trëndafilash.

Krah fotos ai shkruante: Princesha ime Diana. Të gjithë u futën në mendime për të zbuluar se për kë e kishte këtë dedikim reperi pasi deri tani nuk ka bërë publike ndonjë lidhje me ndonjë vajzë. Por dilemën e ka zgjidhur sot menaxheri i tij, Faton Shoshi. Përmes një postimi në Instastoire, ai shfaq foton e pirnceshë Diana-s, mbi të cilën zbulon edhe një varg nga kënga: Krejt çka kasha dasht me të, është një darkë buzë detit’. Nuk e dimë sa ka ndikuar dasma mbretërore e Meghan Markle dhe Price Harryt që Ledri të frymëzohej të bënte një këngë për princeshë Diana-n.