E vutë re NDRYSHIMIN sonte te Arjan Çani? Me SIGURI ju ka shpëtuar! (VIDEO) – AlpeGossip
E vutë re NDRYSHIMIN sonte te Arjan Çani? Me SIGURI ju ka shpëtuar! (VIDEO)

E vutë re NDRYSHIMIN sonte te Arjan Çani? Me SIGURI ju ka shpëtuar! (VIDEO)

Ndoshta nuk e vutë re, por sonte Arjan Çani u shfaq disi ndryshe në emisionin e tij “Zonë e Lirë” në Tv Klan.

Në ndryshim nga herët e tjera, moderatori kishte veshur atlete të kuqe, duke i kombinuar edhe me këpucët e Sofies, sikurse tha vet Çani që në nisje të emisionit.

Ai pati edhe një këshillë për publikun: “Ruajeni energjinë sepse do jemi këtu sonte si çdo të premte prej 15 vjetësh, rreth 4 orë emision minimumi, pra mbajeni energjinë, ruajeni. Me qëllim që deri në fund mos lodheni, se pastaj kur lodheni dukeni shumë keq dhe publiku fillon reagon me mesazhe, thonë Çani publiku është duke fjetur gjumë. Kështu që ju e keni vet parasysh, fillojeni mirë, edhe po të lodheni me sytë hapur sepse televizioni është mashtrim i madh, ja u kam thënë 100 herë”.