“PAS NJË ORE E MBYLLUR BRENDA VENDOSI…”/ Besi zbulon me një video reagimin e Xhensilës kur sheh se çfarë i ka ngelur tek dera – AlpeGossip
“PAS NJË ORE E MBYLLUR BRENDA VENDOSI…”/ Besi zbulon me një video reagimin e Xhensilës kur sheh se çfarë i ka ngelur tek dera

“PAS NJË ORE E MBYLLUR BRENDA VENDOSI…”/ Besi zbulon me një video reagimin e Xhensilës kur sheh se çfarë i ka ngelur tek dera

Sē fundmi Besi ka publikuar një video ku duket se Xhensila është mbyllur në dhomë për shkak se Besi i ka vendosur një kërmill të vogël tek dera.

“Pas një ore e mbyllur brenda, vendosi të dalë e armatosur. Mos i bëni tagg”, ka shkruar Kallaku krah postimit të fundit, i cili ka shkaktuar mjaft të qeshura tek ndjekësit e tij.

Kujtojmë se vetëm disa ditë më parë, Xhensila festoi ditëlindjen e saj dhe aktori i humorit gjeti formën më epike për ta uruar, duke shfrytëzuar dorashkat mbrojtëse, letrat e duarve dhe çdo orendi të ndodhur në shtëpi.