NUK E NJOHËM/ Ja si dukej Aulona Musta 10 vite më parë (FOTO) – AlpeGossip
NUK E NJOHËM/ Ja si dukej Aulona Musta 10 vite më parë (FOTO)

NUK E NJOHËM/ Ja si dukej Aulona Musta 10 vite më parë (FOTO)

Moderatorja Aulona Musta është shumë aktive në rrjete sociale, ku nuk mungojnë fotot e ndryshme nga përditshmëria dhe jo vetëm. Së fundmi, ajo është bërë nostalgjike për të shkuarën.

Aulona ka publikuar një foto të saj të bërë 10 vite më parë. Moderatorja shihet e veshur me xhinse, me një bluzë me mëngë të gjata dhe një jelek.

Kujtojmë se Aulona është komentuar shumë në rrjet, pasi u shfaq nudo në kopertinën e revistës “Global Woman”.