Blerim Destani sfidon hapur Noizy-n: Bëhu gati se më 31 maj… (FOTO) – AlpeGossip
Blerim Destani sfidon hapur Noizy-n: Bëhu gati se më 31 maj… (FOTO)

Blerim Destani sfidon hapur Noizy-n: Bëhu gati se më 31 maj… (FOTO)

Janë miq, por edhe të dy të famshëm dhe po dinë si ta shfrytëzojnë miqësinë për të rritur edhe më shumë popullaritetin e tyre.
Noizy dhe Blerim Destani herë pas here shfaqen bashkë, e madje, vendosin edhe baste me kushte atraktive.

Kështu, sfida e re ka filluar në palestër ku dyshja ka caktuar datën 31 maj, si data që do të vendoset se kush nga të dy është stërvitur më shumë.

Noizy ka publikuar foton në Instagram, nga njëra anë e së cilës ndodhet Silvestre Stalone dhe nga ana tjetër Blerimi.

Nuk dihet ende saktësisht se në çfarë do të konsistojë sfida, pro përmes komenteve, Destani tregon edhe çmimin e këtij basti, që është një Rolex.