POZON JOSHËSE NGA KARANTINA/ Tayna: Pesha ka shkuar në vendet e duhura (FOTO) – AlpeGossip
POZON JOSHËSE NGA KARANTINA/ Tayna: Pesha ka shkuar në vendet e duhura (FOTO)

POZON JOSHËSE NGA KARANTINA/ Tayna: Pesha ka shkuar në vendet e duhura (FOTO)

Reperja e njohur Tayna me anë të postimeve në Instagram, ka treguar si po e kalon karantinën. Ajo është izoluar në shtëpi dhe gjatë këtyre ditëve po lexon libra motivues, po merret me muzikë dhe së fundmi ka treguar se ka shtuar dhe në peshë.

Tayna ka publikuar në Instastory një video ku shihet e veshur me një body që i ekspozon dekoltenë. Reperja shkruan se ka shtuar në peshë gjatë ditëve të karantinës por pesha i ka shkuar në vendet e duhura.

“Pesha ka shkuar në gjithë vendet e duhura”, shkruan reperja. Përpos talentit, Tayna është komentuar shpesh dhe për fizikun e saj dhe format trupore. Ajo shpesh publikon foto në rrjete sociale që marrin gjithë vëmendjen e ndjekësve.