“URIME DITËLINDJEN”/ Vesa Luma krenare për motrën: Një nga momentet më të lumtur të jetës sonë (FOTO) – AlpeGossip
“URIME DITËLINDJEN”/ Vesa Luma krenare për motrën: Një nga momentet më të lumtur të jetës sonë (FOTO)

“URIME DITËLINDJEN”/ Vesa Luma krenare për motrën: Një nga momentet më të lumtur të jetës sonë (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Vesa  Luma, është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale. Ajo publikon momente me njerëzit e saj më të dashur, si Lianin apo Big Bastën. Ndërsa së fundmi Vesa ka publikuar një foto të motrës së saj, Dea, duke i uruar ditëlindjen. Foto daton një vit më parë, në Japoni. “Vitin e kaluar, Japonia gdheni në gur emrin tënd. Një nga momentet më të lumtura të familjes sonë! Puna e inteligjenca jote është krenaria jonë! Urime ditëlindjen. Të don motri shumë”, shkruan Vesa pranë fotos ku e motra shfaqet me kostum popullor. Kujtojmë se Vesa jeton shumë larg nga familja e saj, pasi prej kohësh është zhvendosur në Zelandën e Re me Big Bastën dhe vogëlushin e tyre.