“MË VJEN KEQ PO…”/ Komentet “PIKANTE” të ditës, si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“MË VJEN KEQ PO…”/ Komentet “PIKANTE” të ditës, si fansat “thumbojnë” VIP-at

“MË VJEN KEQ PO…”/ Komentet “PIKANTE” të ditës, si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Luana Vjollca ka postuar një foto pak orë më parë në “Instagram”. Moderatorja duket shumë “sexy” në foton e postuar por komentuesi i bën komentin thumbues duke i shkruajtur “Photoshop i dështuar më vjen keq”, pasi menson se fotoja është photoshop dhe gjithçka ka dështuar.

Marina Vjollca ka postuar një “selfie” në profilin e saj ku duket mjaft bukur. Komentueses siç duket edhe nga komenti nuk i ka pëlqyer fotoja dhe i komenton “si plakushe”.

Gjithashtu edhe Kiara Tito ka postuar një foto në “Instagram”, ku duket mjaft tërheqëse. Por komentuesi nuk ka duruar dhe i ka bër komentin pikant Kiarës “Ke qenë shumë e mjrë më përpara pa ndërhyrje. Kishe fytyrë të veçantë”, ku mendon se më përpara moderatorja ka qën me e bukur sesa tani me ndërhyrjet në fytyrë.