“GËZUAR…”/ Emina Çunmulaj feston ditën e rëndësishme si askush tjetër (VIDEO) – AlpeGossip
“GËZUAR…”/ Emina Çunmulaj feston ditën e rëndësishme si askush tjetër (VIDEO)

“GËZUAR…”/ Emina Çunmulaj feston ditën e rëndësishme si askush tjetër (VIDEO)

Në SHBA dhe shumë vende të tjera sot festohet Dita e Nënave. Në këtë ditë të rëndësishme për të gjitha gratë, Emina Çunmulaj ka treguar se ndihet më e lumtura në botë teksa është edhe në pritje të fëmijës së tretë. Ajo ka ndarë në Instagram një video të saj duke udhëtuar me anije ndërsa është 5 muajshe shtatzënë. Ajo duket në formë perfekte fizike dhe shfaqet shumë e lumtur duke kërcyer e kënduar në video.

“5 muajshe shtatzënë. Gëzuar Ditën e nënave të gjitha nënave”, ka shkruar Emina në videon e saj.

VIDEO