Pas Noizy-t ia nis Luana: Shihni ç’i shkruan moderatorja Rihanna-s (FOTO) – AlpeGossip
Pas Noizy-t ia nis Luana: Shihni ç’i shkruan moderatorja Rihanna-s (FOTO)

Pas Noizy-t ia nis Luana: Shihni ç’i shkruan moderatorja Rihanna-s (FOTO)

Të gjithë mund të jemi të fiksuar pas Rihanna-s, por shumë prej nesh përveç ndonjë pëlqimi, nuk tenton me komente.

Reperi shqiptar Noizy është ndër personazhet publikë që komenton në fotot e saj në Instagram. Madje ai i ka vendosur edhe epitetin “nuse” këngëtares së famshme.

Por tashmë ai ka një “rivale”, moderatoren Luana Vjollca!

Kjo e fundit ka ndjekur shembullin e reperit dhe nuk ka ngurruar të komentojë në foton e re të publikuar nga Rihanna, duke i shkruar: “Ça paske qenë”.

Në foton në fjalë, RiRi duket super sexy, e veshur me një kostum rozë dhe minifund që i ekspozon këmbët e tonifikuara.

Tani pritet vetëm reagimi i Noizy-t