3 VITE DHE 3 FOTO TË NDRYSHME/ Dren Abazi nuk njihet në këto kujtime të vjetra – AlpeGossip
3 VITE DHE 3 FOTO TË NDRYSHME/ Dren Abazi nuk njihet në këto kujtime të vjetra

3 VITE DHE 3 FOTO TË NDRYSHME/ Dren Abazi nuk njihet në këto kujtime të vjetra

Pak minuta më parë, këngëtari Dren Abazi ka publikuar disa foto të vjetra të tij mes miqve dhe shokëve të ngushtë. Shkrepjet i përkasin fillimit të viteve 2000, një kohë kur këngëtari ka qenë në periudhën e adoleshencës. Dreni publikon shumë rrallë momente të tilla, apo detaje nga jeta private, jo më kot këto postime tërhoqën vëmendje. Bie shumë në sy fakti që pamja e tij ka qenë shumë ndryshe nga imazhi që ka sot. Dreni ka pasur një ‘look’ tjetër, tipik të asaj periudhe që nuk mund të mos vihet re.

Abazi është një nga këngëtarët më të dashur për publikun, jo vetëm për muzikën dhe zërin karakteristik, por edhe për pamjen tërheqëse që komentohet shumë nga publiku femëror