TRENDET MË TË NJOHURA TË “GOCAVE TË MAMIT”/ Victoria Beckham sapo tregoi stilin më të ri të Harperit… – AlpeGossip
TRENDET MË TË NJOHURA TË “GOCAVE TË MAMIT”/ Victoria Beckham sapo tregoi stilin më të ri të Harperit…

TRENDET MË TË NJOHURA TË “GOCAVE TË MAMIT”/ Victoria Beckham sapo tregoi stilin më të ri të Harperit…

Victoria Bechkam prezantoi modelin e flokëve “Pob” në vitin 2007 dhe vajzat mbarë globit iu drejtuan parukjereve për të ndjekur trendin e “Spice Girls”.

Vite më pas, është pikërisht vajza e Victorias, ajo që bën të njëtën zgjedhje.

Harper Bechkam zgjodhi të priste flokët e saj të gjatë dhe duket një kopje e ëmbël e së ëmës. Ajo provoi se edhe ajo do të bëhet një fashionista e zonja një ditë, teksa u shfaq e veshur me një këmishë të bardhë dhe me mëngë të veçanta.