U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Genta ndan videon e parë me binjakët – AlpeGossip
U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Genta ndan videon e parë me binjakët

U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Genta ndan videon e parë me binjakët

Genta Ismajli dhe partneri i saj turk, Usta, u bënë prindër për herë të parë me datë 21 Janar. Këngëtarja solli në jetë dy binjakë, një djalë dhe një vajzë, të cilët i kanë quajtur Ivy Blue dhe Icon.

Përgjatë kësaj periudhe Genta është treguar e rezervuar duke publikuar rrallë foto pranë binjakëve. Mirëpo, vetëm së fundmi këngëtarja ka publikuar videon e parë pranë tyre.Genta shihet e shtrirë në krevat me dy vogëlushët e adhurueshëm.

VIDEO