”EDHE KY ARRITI TË BËHET OPINIONIST”/ Isli Islami i kthehet ndjekësit që e ironizoi – AlpeGossip
”EDHE KY ARRITI TË BËHET OPINIONIST”/ Isli Islami i kthehet ndjekësit që e ironizoi

”EDHE KY ARRITI TË BËHET OPINIONIST”/ Isli Islami i kthehet ndjekësit që e ironizoi

Moderatori i njohur, Isli Islami ka postuar një foto shkëputur nga studio e ”Opinion” në të cilën ishte i ftuar për të folur në lidhje me temën ”Trendi i të ngrënit”.

Mesa duket një ndjekësi nuk i ka pëlqyer shumë kjo gjë i cili ka zgjedhur ta ironizojë duke i skruar: Edhe ky arriti të bëhet opinionist. Jepini dhe ndonjë grad shkencore.

Sigurisht Isli nuk ka ngurruar ti kthejë ndoshta duke i vazhduar sërisht ironinë e duke i thënë: Lezetshëm. /AlpeGossip.al