E DINIT? Detaji luksoz që i bën edhe palltot e lira të duken të shtrenjta - AlpeGossip
E DINIT? Detaji luksoz që i bën edhe palltot e lira të duken të shtrenjta

E DINIT? Detaji luksoz që i bën edhe palltot e lira të duken të shtrenjta

Sapo është zbuluar një detaj “sekret” i cili bën mrekullira!

Po flasim për jakën me gëzof! Është një dashuri! Për më tepër që me të veshur rrobat tuaja do duken shumë të kushtueshme.

Pavarësisht palltove apo materialit që kanë, një jakë e tillë shkon absolutisht me gjithçka!

Për hir të së vërtetës ky trend po i çmend femrat, të cilat kanë filluar të vrasin mendjen: “Ku të blej sa më shumë jaka të tilla, me ngjyra të ndryshme?”

Dhe diçka tjetër! Tani që jemi në stinën e dimrit, do shpëtoni se edhe do rrini ngrohtë, edhe do dukeni mjaft trendy.