Nuk do ta besoni/ Reperi shfaqet me armë në dorë dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Nuk do ta besoni/ Reperi shfaqet me armë në dorë dhe… (FOTO)

Nuk do ta besoni/ Reperi shfaqet me armë në dorë dhe… (FOTO)

Reperi Getinjo është emër shumë aktiv me projekte muzikore.
Së fundi, reperi ka postuar një fotografi në rrjete sociale, në të cilën shfaqet me armë në dorë.

“Qysh i msojne fmite keq me ksi automata t’plastikes hehe ????????????”, ka shkruar ai mbi imazhin që pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e fansave.

“2 Euro moto” titullohet projekti i fundit nga reperi, këngë e cila u publikua dy ditë më parë dhe po pëlqehet nga fansat e tij.

Kujtojmë që Getinjo dhe Mozzik ishin pjesë e labelit “On records”, prej të cilit janë shkëputur muaj më parë.